Nostalgia-TV
TV-päivä 19.10.2004

YLE TV1

04.00 Uutisikkuna
05.55 Ykkösen aamu-tv
09.15 Kaikenkarvaiset ystäväni
10.10 Koulu-tv: Eurooppalaisia lapsia

10.25 Uutisikkuna
11.00 Tv-uutiset
11.05 YLE Teema: T-klubi
11.55 YLE Teema: Tiedefoorumi

12.25 Uutisikkuna
12.30 Extra en francais
13.00 Tv-uutiset
13.05 Basaari
13.30 Maailmanmenoa: Minihevosia
13.35 Kansa koulussa
14.00 Ulkolinja: Bush vai Kerry?
14.55 Alkuperäiskansojen matkassa
15.00 Tv-uutiset
15.05 Murhasta tuli totta
15.55 Ykköskatsomo
16.05 Maailmanmenoa: Ihmishevonen
16.10 A-studio
16.30 MOT
17.00 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.10 Vierivät kivet
17.40 Viittomakieliset uutiset
17.45 FST: BUU-klubben
18.15 FST: TV-nytt
18.30 FST: Närbild
18.35 Uutisotsikot
18.40 YLE Teema: Verkkoyhteys
19.05 Prisma: Hiljainen epidemia
20.00 Tosi tarina: Hiihtoa ikä kaikki
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.00 FST: Valta – siitä puhe mistä puute
21.30 FST: Seportaasi: Isä on vapaamuurari
22.00 FST: Solistit (K 15)
23.00 Tv-uutiset
23.10 Kulttuuriuutiset
23.15 FST: Kvällsnytt
23.20 FST: 360 grader
23.45 Euronews

23.55 Uutisikkuna

YLE TV2

06.00 Muistatko missä? tv-peli
06.30 Mikämikä-tvpeli
10.00 Traffic-tvpeli
11.30 Katariina ja Munkkiniemen kreivi
13.15 Tänään otsikoissa
14.10 Tohtori Ben Casey
15.00 Pohjantähden alla: Taistelu eurotuesta
15.30 Umpimähkä
15.55 Haloo!
15.56 Sätkyjä ja tärinöitä
16.07 Angela Anakonda
16.20 Kaaoskylä
16.25 Hot Sport
16.55 Vili Vilperi
17.20 Pikku Kakkonen
17.50 Alueellinen uutislähetys
18.00 Tv-uutiset ja Kuuden talous
18.15 Kakkosen syyssää
18.20 Akuutti
19.00 Matkapassi: Etelä-Korea
19.50 Koiran virka
19.57 Olen. Ajattelenko?
20.00 Muodollisesti pätevä
20.30 Elämäni eläimet
21.00 Ajankohtainen kakkonen
21.50 Tv-uutiset, sää ja urheilu
22.05 Inhimillinen tekijä
22.55 Euroopan vuoksi: Maailman parantajat
23.25 Persona Non Grata
23.55 Rallin MM-sarja: Korsika

00.55 Mikämikä-tvpeli
01.00 Ei lähetystä

MTV3

06.00 MTV3 Chat
06.10 Ostoskanava
06.25 Huomenta Suomi
08.35 Ihana aamu
09.30 Tunteita ja tuoksuja

10.15 Ostoskanava
12.20 MTV3 Chat
12.45 Koulussa
13.15 STOP
14.20 Maali!
14.40 Paljon pelissä
15.40 Spies-tytöt
16.05 Chicagon lääkärit
17.00 Sähkeuutiset
17.05 Ruokala

17.15 Paljon pelissä tänään
17.30 Emmerdale
18.05 Kauniit ja rohkeat
18.30 Kauniit ja rohkeat
19.00 Seitsemän uutiset
19.15 Talousuutiset
19.25 Päivän sää
19.30 Salatut elämät
20.00 Kahdeksan uutiset
20.05 Me Stallarit
20.30 Frendit
21.05 Muodon vuoksi
22.00 Kymmenen uutiset
22.20 Tulosruutu
22.30 Sinkkuelämää
23.10 Miehen perässä

00.10 Ostoskanava
00.40 MTV3 Chat

Nelonen

06.00 4deitti
07.00 Jackie Chan seikkailee
07.25 Tuomas-veturi
07.30 Pikku väkeä
07.35 Disney esittää: Timon ja Pumba
08.00 Buusteri
08.30 Päivien viemää

09.15 Soittis
10.15 Ostosruutu
11.30 4deitti
13.30 Ostosruutu
14.40 Viiden juttu
15.30 Buusteri
16.00 Soittis
16.40 Päivien viemää
17.25 Nelosen uutiset ja sää
17.30 Dr. Phil
18.30 Ned ja Stacey
19.00 Huippumalli haussa
20.00 Kahdeksan uutiset ja talousuutiset
20.15 Kohti kuntavaaleja
20.25 Maailman sää
20.28 Keno
20.30 Kohti unelmakämppää
21.00 Sopranos
22.05 4D: Totuus kuulennoista
23.10 Myöhäisuutiset
23.15 IS Urheilu-uutiset
23.25 West Wing
00.20 Koeajo.tv

00.50 Ostosruutu
01.20 4deitti

YLE FST

04.00 Textnytt
17.15 Kortnytt
17.16 SICSAC
17.45 BUU-klubben
18.15 TV-nytt
18.30 Närbild
18.35 SUOLA
19.05 JOX
19.30 Liikkeellä luonnossa
20.00 TV-nytt
20.20 Strömsö
21.00 Valta – siitä puhe mistä puute
21.30 Seportaasi: Isä on vapaamuurari
22.00 Solistit
23.00 Melomaan ja metsäpoluille
23.15 Kvällsnytt
23.20 360 grader

23.45 Textnytt

Subtv

06.00 Kaksoiselämää
07.00 Aamunavaus
08.00 Suoraa huutoa
08.25 Late Night with Conan O’Brien
09.10 Lätkässä
09.55 Taka-ajatuksia

10.20 Kaksoiselämää
12.20 Parantola
13.10 Peliputki: Tank Wars
14.45 Peliputki: MAALI!
16.30 Sessions
16.45 Aika matka!
17.10 Robot Wars
18.00 Britannian noloimmat vanhemmat
18.30 Date with design
19.00 Frendit
19.30 Kaksi kaveria ja tyttö
20.00 Suoraa huutoa!
20.25 Sub-sähkeet
20.30 Taistelevat julkkikset
21.00 Star Trek, uusi sukupolvi
21.55 Sessions Leffa
22.00 Pelastaja
22.45 Sessions
23.00 Late Night with Conan O’Brien
23.50 Ufoa!
00.35 RAW

01.25 Sub chat

Urheilukanava

09.00 Putti-mobiilipeli
11.00 UrheiluChat
17.00 Pelistudio (suora)
18.00 Golfmakasiini
18.30 Dekki.TV
19.00 Hollannin jalkapalloliiga: Ajax-Heerenveen
20.50 Veikkauksen Kenon ja Mitalipelin numerot
20.55 Olympiamitalistit: painija Alpo Asikainen
21.00 SLU – Reilu peli
21.10 Elixir Sport
21.40 Ravi-tv: Tampereen ravit
22.10 ASP Pro Surfing: Boost Mobile Pro, Trestles, Kalifornia
23.05 Ratsastus: FEI:n maailmancup, Kuala Lumpur

00.00 Putti-mobiilipeli
02.00 Ei lähetystä

YLE24

04.00 Uutisikkuna
06.00 Ykkösen aamu-tv
09.15 Uutispäivä
10.00 Euronews
10.10 A-studio
10.30 Maailmannäyttämöllä
11.00 Tv-uutiset

11.05 Uutisikkuna
12.00 Euronews
12.10 Press Review

12.15 Uutisikkuna
13.00 Tv-uutiset
13.05 Uutisikkuna
14.00 Tv-uutiset
14.05 Uutisikkuna
15.00 Tv-uutiset
15.05 Uutisikkuna
16.00 Tv-uutiset
16.05 Tänään otsikoissa
17.00 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.10 Basaari
17.40 A-studio
18.00 Tv-uutiset ja Kuuden talous
18.15 Sää
18.20 Viittomakieliset uutiset
18.30 Hardtalk
19.00 Tv-uutiset
19.05 Sää
19.10 Kulttuuriuutiset
19.20 Uudenmaan uutiset
19.30 Lounais-Suomen uutiset
19.40 Kaakkois-Suomen uutiset
19.50 Hämeen uutiset
20.00 Tv-uutiset
20.05 Kulttuuriuutiset
20.10 Keski-Suomen uutiset
20.20 Itä-Suomen uutiset
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.00 Kulttuuriuutiset
21.10 Pohjanmaan uutiset
21.20 Pohjois-Suomen uutiset
21.30 Hardtalk Extra

21.55 Uutisikkuna
22.00 Tv-uutiset, sää ja urheilu
22.15 Uutispäivä
22.50 SVT uutiset
23.00 Euronews
23.10 Kulttuuriuutiset
23.15 Oddasat
23.30 MOT
00.00 Tv-uutiset
00.05 Uutispäivä

00.40 Uutisikkuna

YLE Teema

04.00 Teematieto
16.00 Supisuomea
16.30 Puheenvuoroja urheilusta: Raija Mattila
17.00 Avoin Foorumi: Minun elokuvani
17.30 Avoin foorumi: Työkyvyn päivittäminen
18.00 Aus gutem Haus
18.50 Pique-nique 1 Feuilleton
19.00 Es español 2
19.15 Das ist Deutschland
19.30 Kansa koulussa
19.55 Lapset puhuvat
20.00 Läskinvartijat
20.30 Puhutaan tieteestä: Anna Kortelainen
21.00 Historia: Theodore Roosevelt
21.45 Jazz1
21.55 Kulttuuriuutiset
22.00 David Copperfield
22.45 Lapset puhuvat
22.50 Taidetta koteihin
23.20 Taru-TV

23.30 Teematieto

MTV3+

06.00 Ei lähetystä
17.00 Tv-kortin salaustesti
17.30 Ei lähetystä
19.00 Ihana aamu
19.50 Ei lähetystä
21.00 Hokipeli
22.45 SM-liiga Hockey Night+ (m)
23.00 Hokipeli
00.00 Ei lähetystä

Nelonen Plus

06.00 Ei lähetystä


© Nostalgia-TV Productions