Nostalgia-TV
TV-päivä 1.12.1997

TV1

04.00 Uutisikkuna
06.00 Ykkösen aamu-tv
09.10 Terveysasema

09.55 Uutisikkuna
10.10 Koulu-tv: Kukkuluuruu
10.30 Virityskuva
11.35 FST: Utbildning: Pussel
11.55 Virityskuva
12.20 Koulu-tv: Pohjoismaiset tutkimusmatkailijat, osa 3.
12.50 Euronews
13.00 Tv-uutiset
13.05 A-Bros
13.35 Lauantaivekkari
14.35 A-studion Atlas
15.05 Kukkuluuruu
15.25 Etsin: Tekniikan Eurooppa
15.40 Oudon partaalla
16.05 Riivattu rehtori
16.30 Sen pituinen se
16.35 Shirley Holmes ratkaisee
17.00 Tv-uutiset
17.05 Fleksnes
17.40 Viittomakieliset uutiset
17.45 FST: Kortnytt
17.46 FST: Joulukalenteri ja Tonttukoulu (Julkalendern med Tomteskolan och BUU-klubben.)
18.15 FST: Tv-nytt
18.35 Uutisotsikot
18.36 Joulukalenteri: Etsivätoimisto Jalka & Lamppu
18.45 Tänään töissä
19.15 Näin on Marjatta
20.00 MOT
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.00 A-studio
21.20 Kotikatsomo: Kersantin kunnia
22.45 Tv-uutiset
22.55 Haastattelijana Mirja Pyykkö
23.45 N.Y.T.
00.25 Ylen avoin yliopisto
01.25 Euronews

01.35 Uutisikkuna

TV2

09.00 Virityskuva
14.55 Daktari
15.45 Ajankohtainen kakkonen
16.15 Ympäristöuutiset
16.35 Kate ja Allie
17.00 Muumilaakson tarinoita
17.25 Pikku Kakkonen
17.50 Karvakuonojen jouluakkuna
17.55 Kakkosen talvisää
18.00 Tv-uutiset
18.15 Kunnon ohjelma
18.35 FST: Pelin Henki
18.45 FST: Gusto
19.05 FST: Pavel
19.15 FST: Prästen i Ballykissangel
20.05 FST: Kymmenen minuutin lento (Tio minuter flyg.)
20.15 FST: Liikkeellä luonnossa (Uteliv)
21.00 FST: Sportmagasinet
21.30 FST: 360 grader
21.55 FST: Kvällsnytt
22.00 FST: Brännpunkt Guatemala
22.30 FST: I Guds frånvaro

00.05 Ei lähetystä

MTV3

05.25 Virityskuva
05.45 Ostoskanava
06.00 Huomenta Suomi
09.00 Emmerdale
09.55 Mediauutiset
10.10 Sunnuntairaportti
10.25 MTV-Akatemia

10.50 Ostoskanava
11.00 Koira haudattuna
12.00 Lounasuutiset
12.10 Rakkaat siskot
13.00 Iloinen keittiö
13.35 Salonki
14.00 Harry ja Hendersonit
14.30 Pikku ponit
15.00 Kolmen uutiset
15.05 Marienhof
15.30 Jyrki
16.50 Ruututoimitus
17.00 Verkossa
17.30 Sähkeuutiset ja sää
17.33 Onnenpyörä
17.55 Kauniit ja rohkeat
18.50 Päivän sää
19.00 Seitsemän uutiset
19.20 Talousuutiset
19.30 Ihmeidentekijät
20.00 Tähtilampun alla
21.00 Yhdeksän uutiset
21.15 Tulosruutu
21.20 The Joulukalenteri
21.40 Ollaan ihmisiksi (Being Human)
23.55 Myöhäisuutiset
00.00 Punainen linja
00.55 Freddyn painajainen

01.50 Ostoskanava
02.05 Ei lähetystä

Nelonen

09.00 Virityskuva
15.00 Kova laji
15.30 Oppia ikä kaikki
16.00 Lääkäriasema Neljä
16.30 Kotona ollaan
17.00 Sunset Beach
17.50 Turun linnan joulukalenteri
18.00 Ville Vallaton
18.25 Areena
18.55 Päivän lööppi
19.00 Poplandia
19.30 Huonosti käyttäytyvät miehet
20.00 Big Easy
21.00 Ylähuone
22.00 Turkka & Turkka
22.50 Päivän lööppi
23.00 Eliot Ness
23.50 Areena

00.20 Virityskuva


© Nostalgia-TV Productions