Nostalgia-TV
TV-päivä 1.11.2004

YLE TV1

04.00 Uutisikkuna
05.55 Ykkösen aamu-tv
09.15 Kaikenkarvaiset ystäväni
10.10 Koulu-tv: Eläimellistä elämää

10.35 Uutisikkuna
11.00 Tv-uutiset
11.05 YLE Teema: Terveysfoorumi
11.35 FST: Pussel
11.55 FST: Om färg
12.05 FST: Euroopan lapset
12.30 Koulu-tv: Kuva mielessä
13.00 Tv-uutiset
13.05 Sunnuntaivekkari
13.50 Maailmannäyttämöllä
14.20 Lauantaiseura
15.00 Tv-uutiset
15.05 Murhasta tuli totta
15.50 Kulttuurikuvia Kreikasta
16.00 A-piste
16.30 Kuningaskuluttaja
17.00 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.10 Basaari
17.40 Viittomakieliset uutiset
17.45 FST: Pussel
18.05 FST: Fribby: Taidekoulu
18.15 FST: TV-nytt
18.30 FST: Närbild
18.35 Uutisotsikot
18.36 Uutisvuoto
19.10 Voimala
20.00 Koulusotaa kulisseissa
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.00 A-studio
21.20 Kotikatsomo: Enkeli tulessa
22.50 Valotuksia
23.40 Tv-uutiset
23.50 Kulttuuriuutiset
23.55 Työelämä muutoksessa
00.25 Median mahti
00.55 Euronews

01.05 Uutisikkuna

YLE TV2

06.00 Muistatko missä? tv-peli
06.30 Mikämikä-tvpeli
10.00 Traffic-tvpeli
12.10 Jumalanpalvelus: Kiitos elämästä – jazzmessu
13.10 Pisara
13.15 Tänään otsikoissa
14.10 Tohtori Ben Casey
15.00 Repe Sorsa
15.10 Raumanmeri 04: Tiktak
15.55 Haloo!
15.56 Ei se ole koalan syy
16.25 Hetkinen
16.55 Pikku jääkarhun seikkailut
17.20 Pikku Kakkonen
17.50 Alueellinen uutislähetys
18.00 Tv-uutiset ja Kuuden talous
18.15 Kakkosen syyssää
18.20 Kotimaan kasvot
18.35 FST: Liikkeellä luonnossa
19.05 FST: Sportmagasinet
19.30 FST: Kynällä ja kauhalla
20.00 FST: TV-nytt
20.20 FST: Artur
20.45 FST: Tärningen
20.50 FST: gogo: Röökin rooli
21.15 FST: Bettina S.
21.50 Tv-uutiset
22.00 FST: Kvällsnytt
22.05 FST: Dokumentti: Suomi Januskukkulalla
22.50 FST: RaakaFilmi

23.30 Mikämikä-tvpeli
01.00 Ei lähetystä

MTV3

06.00 Flirtti
06.10 Ostoskanava
06.25 Huomenta Suomi
08.35 Ihana aamu
09.30 Tunteita ja tuoksuja
10.15 Joka kodin asuntomarkkinat

10.45 Ostoskanava
12.50 Koulussa
13.15 STOP
14.20 MAALI!
14.30 Paljon pelissä
15.30 Gnarffit
15.45 Gnarffit
16.00 Chicagon lääkärit
16.55 Sähkeuutiset
17.00 Ruokala

17.10 Paljon pelissä tänään
17.25 Emmerdale
18.00 Kauniit ja rohkeat
18.25 Kauniit ja rohkeat
18.50 Popstars – äänestystulokset
19.00 Seitsemän Uutiset
19.15 Kauppalehden talousuutiset
19.25 Päivän sää
19.30 Salatut elämät
20.00 Kahdeksan Uutiset
20.05 Käenpesä
21.00 Yhdeksän Uutiset
21.10 Tulosruutu
21.15 Todistettavasti elossa
23.50 Aina mielessä

00.25 Ostoskanava
00.55 MAALI!
01.45 MTV3 Chat

Nelonen

06.00 4deitti
07.00 Mahdottomat marsilaiset
07.25 Puuha-Pete
07.35 Tuomas-veturi
07.40 Viidakkovekara Juuso
08.05 Buusteri
08.30 Päivien viemää

09.15 Soittis
10.15 Fit4You.tv
10.45 Ostosruutu
12.10 MotoGP/RR: Kooste Espanjan ajoista
13.10 Haluatko miljonääriksi?
13.50 Up North
14.40 Viiden juttu
15.30 Buusteri

16.00 Soittis
16.40 Päivien viemää
17.25 Nelosen uutiset ja sää
17.30 Dr. Phil
18.30 Tuho-osasto
19.00 Siskoni on noita
20.00 Kahdeksan uutiset
20.15 Talousuutiset
20.25 Nelosen sääviikko
20.28 Keno
20.30 Kumman kaa
21.00 Pelinaiset
22.00 Punk’d
22.30 Siveyspoliisi
23.35 Myöhäisuutiset
23.40 IS Urheilu-uutiset
23.50 4Pop: TV-tyrkyt
00.20 Seinfeld

00.50 Ostosruutu
01.00 4deitti

YLE FST

04.00 Textnytt
11.35 Pussel
11.55 Om färg
12.05 Euroopan lapset. Viro

12.20 Textnytt
17.15 Kortnytt
17.15 Bumerang
17.16 Ei se ole koalan syy
17.40 Egil ja Barbara
17.45 Pussel
18.05 Fribby: Taidekoulu
18.15 TV-nytt
18.30 Närbild
18.35 Liikkeellä luonnossa
19.05 Sportmagasinet
19.30 Kynällä ja kauhalla
20.00 TV-nytt
20.20 Artur
20.45 Tärningen
20.50 gogo: Röökin rooli
21.15 Bettina S
21.50 Bettina S
22.00 Kvällsnytt
22.05 Dokumentti: Suomi Januskukkulalla
22.50 RaakaFilmi

23.30 Textnytt

Subtv

06.00 Deittichat
07.00 Aamunavaus
08.00 Suoraa huutoa
08.25 Late Night with Conan O’Brien
09.10 Saturday Night Live
09.55 Taka-ajatuksia
10.20 Melrose Place

11.30 Kaksoiselämää
12.10 Parantola
13.10 Peliputki: Tank Wars
14.40 Peliputki: MAALI!
16.30 Sessions
16.45 Samurai Jack
17.10 Apinoiden planeetta
18.00 Haluatko leffaohjaajaksi?
18.30 Hollywood Stars
19.00 Frendit
19.30 Kaksi kaveria ja tyttö
20.00 Suoraa huutoa!
20.25 Sub-sähkeet
20.30 Noriko Show
21.00 Rautakauppa
21.30 Kuin viimeistä päivää
22.00 Angel
22.45 Sessions
23.00 Late Night with Conan O’Brien
23.50 Kameleontti
00.35 Salaiset arkistot

01.20 Kaksoiselämää

Urheilukanava

09.00 Putti-mobiilipeli
11.00 UrheiluChat
17.00 Pelistudio (suora)
18.00 Maalikamera – Urheilukanavan viikon esittely
18.05 Golf: European Tour 2004, Volvo Masters Andalucia
20.50 Maalikamera – Urheilukanavan viikon esittely
20.55 Veikkauksen Kenon ja Mitalipelin numerot
21.00 Olympiamitalistit: jousiampuja Kyösti Laasonen
21.05 NBA Action -makasiini
21.40 Ravi-tv: Jyväskylän ravit
22.10 SM-liiga Hockey Night: JYP-Ässät (u/MTV3)

00.00 Putti-mobiilipeli
02.00 Ei lähetystä

YLE24

04.00 Uutisikkuna
06.00 Ykkösen aamu-tv
09.15 Uutisviikko
10.00 Euronews
10.10 Lauantaiseura
11.00 Tv-uutiset

11.05 Uutisikkuna
12.00 Euronews
12.10 Press Review

12.15 Uutisikkuna
13.00 Tv-uutiset
13.05 Uutisikkuna
14.00 Tv-uutiset
14.05 Uutisikkuna
15.00 Tv-uutiset
15.05 Uutisikkuna
16.00 Tv-uutiset
16.05 Tänään otsikoissa
17.00 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.10 A-piste
17.40 Kotimaan kasvot
18.00 Tv-uutiset ja Kuuden talous
18.15 Sää
18.20 Viittomakieliset uutiset
18.30 Maailmannäyttämöllä
19.00 Tv-uutiset
19.05 Sää
19.10 Kulttuuriuutiset
19.20 Uudenmaan uutiset
19.30 Lounais-Suomen uutiset
19.40 Kaakkois-Suomen uutiset
19.50 Hämeen uutiset
20.00 Tv-uutiset
20.05 Kulttuuriuutiset
20.10 Keski-Suomen uutiset
20.20 Itä-Suomen uutiset
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.00 Kulttuuriuutiset
21.10 Pohjanmaan uutiset
21.20 Pohjois-Suomen uutiset
21.30 Hardtalk
22.00 Tv-uutiset
22.15 Uutispäivä
22.50 SVT uutiset
23.00 Euronews
23.10 Kulttuuriuutiset
23.15 Oddasat
23.30 A-studio
23.50 Eurooppamme
00.00 Uutispäivä

00.35 Uutisikkuna

YLE Teema

04.00 Teematieto
13.00 Kouluportti
13.00 Koulu-tv: Luontoluuppi
13.15 Koulu-tv: Ekolokero
13.30 Uuden ajan löytöretket

13.40 Teematieto
15.00 Kouluportti
15.00 Koulu-tv: Luontoluuppi
15.15 Koulu-tv: Ekolokero
15.30 Uuden ajan löytöretket

15.40 Teematieto
16.00 Supisuomea
16.30 Teollisuuden kehtoja
17.00 Tiedefoorumi: Vireyttä ja vetreyttä liikunnasta
17.30 Tiedefoorumi: Tiede ja yhteiskunta
18.00 Médico de familia
19.05 Pique-nique
19.10 Kreikkaa matkailijoille
19.30 Verkkoyhteys
19.55 Lapset puhuvat
20.00 Valokuvastin: On enemmän nähtävää…
20.30 Taito-tv: Sukututkimuksen alkeet
20.45 Kansalaisen ABC: Tietoyhteiskunta
21.00 Tiededokumentti: Testosteroni
21.50 Jazz1
21.55 Kulttuuriuutiset
22.00 Kino Klassikko: Matka kauhuun
23.10 Prisma Studio
23.40 Taru-TV

23.50 Teematieto

MTV3+

06.00 Ei lähetystä
07.00 SM-liiga Hockey Night+ (m)
07.10 SM-liiga Hockey Night+ (m)
07.20 SM-liiga Hockey Night+ (m)

07.30 Ei lähetystä
17.00 Tv-kortin salaustesti
17.30 Ei lähetystä
19.00 Ihana aamu
19.50 Ei lähetystä
20.00 SM-liiga Hockey Night+: JYP-Ässät (m).
22.30 Hokipeli
00.00 Ei lähetystä

Nelonen Plus

06.00 Ei lähetystä


© Nostalgia-TV Productions