Nostalgia-TV
TV-päivä 1.11.2003

YLE TV1

04.00 Uutisikkuna
08.00 Tv-uutiset
08.05 Ben Furman
08.55 Norjaa ristiin rastiin
09.00 Tv-uutiset
09.05 Uusi Kino: Tähteläiset
09.45 Ihmiskunnan aarteita
10.00 Tv-uutiset
10.05 Isän viimeinen matka
10.45 Itse valtiaat
11.00 Tv-uutiset
11.05 YLE Teema: Verkkoyhteys
11.30 YLE Teema: Tutkittu juttu
12.00 Etälukio Solubiologia
12.30 Etälukio Uskonto: Ihminen ja hänen jumalansa
13.00 Tv-uutiset
13.05 Unelmien sävel
14.40 Toinen jalka haudassa
15.10 Holby Cityn sairaala
16.10 Mammutteja Manhattanilla
17.00 Tv-uutiset
17.05 FST: Närbild Svenskfinland
17.30 FST: SICSAC
18.00 FST: Joystick
18.15 FST: TV-nytt
18.30 Viittomakieliset uutiset
18.35 Ykköskatsomo
18.40 Avara luonto: Citypingviinit
19.35 Hercule Poirot
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.45 Lotto
20.50 Urheiluruutu
21.15 Itse valtiaat
21.30 Uutisvuoto
22.05 Frasier
22.25 Voimala
23.10 Opettajat
00.00 Euronews

00.10 Uutisikkuna

YLE TV2

08.00 Lasten aamu
08.01 Teletapit
08.25 Pingu
08.30 Eläinten maailma
08.55 Antti Aamunen
09.10 Hetkinen
09.40 Kino: Avuttomat ankanpojat
10.00 Pyhäinpäivän jumalanpalvelus
11.00 Kotitilan kaksoset
11.25 Peliuutiset
11.55 Norjaa ristiin rastiin: Dragstertyttö
12.00 FST: Jumalanpalvelus: Kristiinankaupungista
13.00 FST: Pohjoismainen videolista
13.30 FST: JOX
14.00 Se on siinä
14.35 Persona Non Grata
15.10 Kolmastoista koputus
16.25 V75 ravit
16.50 Jalkapallon Suomen Cup finaali
17.50 Tv-uutiset
18.00 Jalkapallon Suomen Cup finaali
19.00 Estradilla: Carola muistoissamme
20.20 Italokokki Australiassa
20.50 Tutkija
21.50 Tv-uutiset, sää ja urheilu
22.05 Lentämisen teoria
23.45 Harakanpesä
00.35 Kissaihmisten kirous

01.50 Mikämikä-tvpeli
03.00 Ei lähetystä

MTV3

06.00 MTV3 Chat
07.10 Ostoskanava
08.10 Sinisen talon nalle
08.35 Hilariuksen uudet seikkailut
08.50 He-Man
09.20 Spies-tytöt
09.45 Staraoke-laulupeli
10.00 Nalle Puhin uudet seikkailut
10.30 Ihana aamu
11.15 Elixir
11.40 Merenneito
12.10 Transformers Armada
12.35 Tilt.tv

13.05 Ostoskanava
14.05 F1 Powerboat
14.30 Skabadabaduu!
15.00 Tie El Doradoon
16.40 Salatut elämät
17.05 Viiden uutiset
17.10 Salatut elämät
17.35 Salatut elämät
18.00 Karpolla on asiaa
18.30 Kymppitonni
19.00 Seitsemän uutiset
19.10 Tulosruutu
19.15 Kuutamolla
20.00 BumtsiBum!
21.00 Lotto ja Jokeri
21.05 Vaarallinen risteys
22.00 Kymmenen uutiset
22.15 Tulosruutu
22.30 Elät vain kahdesti
00.40 Lain nimessä

01.10 Ostoskanava
01.40 MTV3 Deitti

Nelonen

04.00 Ei lähetystä
08.55 Ostosruutu
09.55 Tweenies
10.15 UBOS-loitsukirja
10.40 Digimon
11.05 Hugo Safari
11.15 Max Steel
11.40 UEFA Champions League -viikkomakasiini
12.10 Sporttipalat
12.35 Superpunkki
13.05 Fit4You.tv
13.35 Up North
14.35 Pepsi Chart
15.05 Play
15.35 Rokkistaran käsikirja aloittelijoille
16.05 TosiTV
16.15 Matkamies Folke West
16.45 Rajatapaus
17.40 Dancer, Texas
19.30 Laivaromansseja
20.00 Kahdeksan uutiset ja sää
20.10 Urheilu-uutiset
20.15 Selviytymisopas ja Keno
21.10 Bram Stokerin Dracula (K15)
23.25 Myöhäisuutiset
23.30 Urheilu-uutiset
23.35 Lotto ja Jokeri
23.40 True Romance (K18)

01.50 Ostosruutu
02.50 4deitti

YLE FST

04.00 Textnytt
12.00 Jumalanpalvelus: Kristiinankaupungista
13.00 Pohjoismainen videolista
13.30 JOX

14.00 Textnytt
17.05 Närbild Svenskfinland
17.30 SICSAC
18.00 Joystick
18.15 TV-nytt
18.30 Seportaasi: Jos on tahtoa
19.00 Elämää Ballykissangelissa
19.45 Merihistorian kertomaa
20.00 TV-nytt
20.10 Sportnytt
20.20 Peter Gunn
20.45 Suomalaisia valokuvaajia
21.00 Pusher

22.50 Textnytt

Subtv

06.00 Peliputki: Tiedä ja valtaa
08.00 Rela
10.00 Taka-ajatuksia
10.25 Ed Sullivan Show

10.55 Peliputki: Fusion X
12.00 Pulssi-kooste
12.15 Peliputki: Polttopallo
13.00 Peliputki: Water War 2
14.00 Mehuhetki
15.10 Tilt.tv
15.40 Robot Wars
16.30 Xena
17.15 Roswell
18.00 Star Trek
19.00 Mad TV
20.00 Miami Vice
21.00 C.S.I. Miami
21.45 Kohtaamisia: Norah Jones
22.00 Sub Marine
22.30 Mr. Finland 2003
23.00 Seksin salat: Toiseen potenssiin
23.50 Seksilinjalla
00.15 Alaston maailma
00.40 Tunnustuksia seksistä
01.05 Seksin maailma: Japani
01.30 SexTV (K)
01.55 Sextaasi
02.25 Taka-ajatuksia yöversio

03.15 Deittichat

Urheilukanava

13.00 Putti-mobiilipeli
16.35 Futbol Mundial -jalkapallomakasiini
17.05 Urheilun maailma
18.00 Tennistä: Masters Series 2003, Pariisin semifinaali
21.05 Lotto ja Jokeri
21.10 Olympiamakasiini: Veikkauksen Kenon ja Mitalipelin numerot
21.20 Golfia: European Tour 2003, Volvo Masters Andalucia

00.20 Putti-mobiilipeli
02.00 Ei lähetystä

YLE24

04.00 Uutisikkuna
08.00 Tv-uutiset
08.05 Uutisikkuna
09.00 Tv-uutiset
09.10 Uutispäivä
09.45 Koulu-tv: Uutisjuttu
10.00 Tv-uutiset

10.05 Uutisikkuna
11.00 Tv-uutiset
11.05 Uutisikkuna
12.00 Euronews
12.10 Uutisikkuna
13.00 Tv-uutiset
13.05 Uutisikkuna
14.00 Euronews
14.10 Europeans
14.20 Pass

14.25 Uutisikkuna
15.00 Tv-uutiset
15.05 Uutisikkuna
16.00 Tv-uutiset
16.05 Uutisikkuna
17.00 Tv-uutiset
17.10 A-talk
18.00 Tv-uutiset
18.10 Viikko viitottuna
18.20 A-studion Atlas
19.00 Tv-uutiset
19.05 60 Minutes II
19.50 Kulttuuriviikko
20.00 Tv-uutiset
20.05 Viittomakieliset uutiset
20.10 Iltapala
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.45 Lotto
20.50 Urheiluruutu
21.15 A-talk
22.00 Tv-uutiset, sää ja urheilu
22.15 Uutisviikko
23.00 Euronews
23.15 60 Minutes II
00.00 Euronews

00.10 Uutisikkuna

YLE Teema

04.00 Teematieto
16.00 Avoin foorumi: Oppiva yrityskulttuuri
16.30 Opinportti
16.55 Tempo: Twist
17.00 Mitä ihmisruumiissa oikein tapahtuu
17.25 Tempo: Rock
17.30 Prisma Studio
18.00 Kolmas ulottuvuus
19.00 Historia: Klondiken kulta
19.50 Takakansi
20.00 Ensikonsertin jälkeen
20.25 Monteverdi: Odysseus
23.00 Kulttuuriviikko
23.10 Ystävät korkeudessa

00.35 Teematieto

MTV3+

06.00 Ei lähetystä
15.00 Sherlock Holmes ja surman sävel
16.15 Ei lähetystä
20.45 SM-liiga Hockey Night
21.00 Ei lähetystä
22.40 SM-liiga Hockey Night
22.55 Ei lähetystä

Nelonen Plus

06.00 Ei lähetystä


© Nostalgia-TV Productions