Nostalgia-TV
TV-päivä 1.11.2002

YLE TV1

04.00 Uutisikkuna
05.55 Ykkösen aamu-tv
09.15 Tehdas
10.10 FST: X-tra
10.30 FST: X-tra Special
10.40 FST: Pussel
11.00 Tv-uutiset
11.05 T-magneetti
11.35 Prisma: Totuus esi-isistämme
12.30 Fotspår i Gamla Stan
12.45 Il était une fois…mais quand?
13.00 Tv-uutiset
13.05 Kuningaskuluttaja
13.35 Valopilkku
14.05 Maailmannäyttämöllä
14.35 A-plus
15.00 Tv-uutiset
15.05 Kaivoksen poni
16.35 Pelswick
17.00 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.10 Iän myötä
17.40 Viittomakieliset uutiset
17.45 FST: Kortnytt
17.46 FST: Joystick
17.55 FST: X-tra
18.15 FST: TV-nytt
18.35 Uutisotsikot
18.36 Comares-kylä
18.45 Luontohetki: Huuhkaja meren rannalla
19.15 Tämä vaikea elämä
19.45 Maailman ympäri
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.00 A-studio
21.30 Amerikan presidentti
23.20 Tv-uutiset
23.30 Kulttuuriuutiset
23.35 FST: Kvällsnytt
23.40 Sinun tähtesi: Ziggy Stardust – The Director’s Cut
01.05 Euronews

01.15 Uutisikkuna

YLE TV2

05.55 Uutisikkuna
09.15 Virityskuva
13.15 YLE Teeman ohjelmaa
13.15 Avoin foorumi: Yo-tutkinto 150 vuotta
14.15 Tänään otsikoissa
15.15 Virginialainen
16.25 Puskuri
16.55 Richard Scarryn touhukas maailma
17.20 Merirosvolaiva
17.50 Keski-, Lounais- ja Pohjois-Suomen uutiset
18.00 Tv-uutiset ja Kuuden talous
18.15 Kakkosen syyssää
18.20 Kotimaa.Nyt
18.35 FST: OBS
19.00 Pisara
19.05 Makupalat
19.30 Vuoristolääkäri
20.15 Rallin MM-sarja: Australian ralli
20.45 Katkonen
20.50 Vaaleanpunainen pantteri
20.55 Vapaa liito
21.00 Leikin varjolla
21.50 Tv-uutiset, sää ja urheilu
22.05 Leikin varjolla
22.30 Pepe Carvalho

23.50 Ei lähetystä

MTV3

06.00 MTV3 Chat
06.25 Huomenta Suomi
08.15 Ihana aamu
09.00 Huomenta Suomen uutiset
09.05 Kauniit ja rohkeat
09.30 Kauniit ja rohkeat

09.55 Ostoskanava
12.50 Urheilukanavan ikkuna
13.45 SM-liiga Hockey Night
14.00 Motor Forum Extra
14.25 Mimi
14.50 Flipper ja Lopaka
15.20 Selviytyjät
16.10 Ed
17.00 Viiden uutiset
17.05 Lööpin takana
17.35 Kauniit ja rohkeat
18.00 Speden Spelit
19.00 Seitsemän uutiset
19.15 Talousuutiset
19.25 Päivän sää
19.30 Salatut elämät
20.00 Uutiset ja sää
20.05 Popstars
20.35 Heikoin lenkki
21.30 Paristo
22.00 Kymmenen uutiset
22.20 Tulosruutu
22.30 Joonas Hytönen Show
23.30 Vetelehtijät
00.25 Tilt.tv
00.50 Lain nimessä

01.20 Säätäjät

Nelonen

05.00 Ei lähetystä
07.00 Jackie Chan seikkailee
07.25 MIB
07.45 Tehotytöt
08.00 Sairaalaelämää
08.55 Giljotiini
09.25 Nikola

09.55 Ostosruutu
11.10 4deitti
13.20 Ostosruutu
14.30 Elämä käsissä
15.25 Freaks & Geeks
16.10 Passions
17.00 Saint-Tropez
18.00 Kellarin kunkku
18.30 Giljotiini
19.00 Seikkailu Robinson
19.30 Haluatko miljonääriksi?
20.00 Kahdeksan uutiset
20.15 Talousuutiset
20.25 Maailman sää ja Keno
20.30 Seikkailu Robinson, osa 2
21.00 Halloween H2O (K)
22.35 Myöhäisuutiset
22.40 Urheilu-uutiset
22.45 Älä kerro äidille 2
23.40 Gay Riviera
00.10 Trackdown – murhan jäljet

02.00 Ostosruutu
02.30 4deitti

YLE FST

04.00 Textnytt
10.10 X-tra
10.30 X-tra Special
10.40 Pussel

11.00 Textnytt
17.45 Kortnytt
17.46 Joystick
17.55 X-tra
18.15 TV-nytt
18.35 OBS
19.00 Kolme miestä jahdissa
19.25 Sukellusretki: Floridassa
20.00 TV-nytt
20.15 Närbild
20.20 Kohtaamisia lokakuussa
21.20 Hauska tutustua
21.30 Amerikan presidentti

23.20 Textnytt
23.35 Kvällsnytt
23.40 Textnytt

Subtv

06.00 Sub chat
07.35 Cow & Chicken
08.00 Late Night with Conan O’Brien
08.45 Beverly Hills, 90210

09.30 Sub chat
13.00 Peliputki: Water War
14.30 Peliputki: Bumber Cars
15.30 Peliputki: Astronautti
17.15 Subido
17.45 Cow & Chicken
18.10 Batman
18.35 Beavis ja Butt-head
19.00 Kerava
19.05 Kerava
19.15 Sessions
19.30 Moukarimies
20.00 Taka-ajatuksia
20.20 Taka-ajatuksia
20.45 Frendit
21.10 SubLeffa: Verenhimoiset viettelijättäret (K)
22.40 Räsypokka
22.55 Late Night with Conan O’Brien
23.40 Sessions
23.55 Piru irti
00.40 Piru irti
01.20 Piru irti
02.05 Piru irti
02.50 Piru irti
03.30 Piru irti

Urheilukanava

13.00 UrheiluChat
16.25 Ei lähetystä
17.00 Urheilusähkeet
17.05 Urheilustudio
17.35 Urheilusähkeet
17.40 Urheilustudio
18.00 Illan ennakkolunnelmat: Salibandyliiga
18.20 Illan ottelu: Salibandyliiga
21.00 UK Football Show

21.30 Urheilu-uutiset
22.00 Ei lähetystä
00.20 Golfia: European Tour 2002
01.00 Ei lähetystä

YLE24

04.00 Uutisikkuna
06.00 Ykkösen aamu-tv
09.20 Uutispäivä
10.00 Tv-uutiset
10.10 A-studion Atlas
10.40 A-plus
11.00 Tv-uutiset

11.05 Uutisikkuna
12.00 Euronews
12.08 Press Review

12.10 Uutisikkuna
13.00 Tv-uutiset
13.10 Tänään otsikoissa
14.00 Tv-uutiset

14.05 Uutisikkuna
15.00 Tv-uutiset
15.05 Uutisikkuna
16.00 Tv-uutiset
16.10 Tänään otsikoissa
17.00 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.15 The Late Show with David Letterman
18.00 Tv-uutiset ja Kuuden talous
18.15 It-uutiset
18.20 Viittomakieliset uutiset
18.25 Sää
18.30 Lounais-Suomen uutiset
18.40 Keski-Suomen uutiset
18.50 Pohjois-Suomen uutiset
19.00 Tv-uutiset
19.05 It-uutiset
19.10 Kulttuuriuutiset
19.15 SVT uutiset
19.30 Valopilkku
20.00 Tv-uutiset
20.05 It-uutiset
20.10 Kulttuuriuutiset
20.15 Tv-oddasat
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.00 It-uutiset
21.05 Kulttuuriuutiset
21.15 The Late Show with David Letterman
22.00 Tv-uutiset, sää ja urheilu
22.15 Uutispäivä
22.50 SVT uutiset
23.00 Tv-oddasat
23.10 It-uutiset
23.15 Kulttuuriuutiset
23.20 Tv-uutiset
23.30 A-studio
00.00 Tv-uutiset
00.05 Uutispäivä

00.40 Uutisikkuna

YLE Teema

04.00 Teematieto
16.00 Tiededokumentti: Kaikkeuden kannoilla
16.50 Turkkilainen shakkikone
17.00 Carita pintada
17.45 Molto piacere!
18.00 Takaisin luontoon: Lentokyvytön papukaija
18.30 T-magneetti
19.00 Unohdettu armeija
19.45 Matkalla
19.55 Kulttuuriuutiset
20.00 TV-arkisto: Rydman ja Chydenius
20.30 Aleksis K
21.00 Kulttuuridokumentti: Igor Stravinsky, säveltäjä
21.55 Ateljee: Luuranko kaapissa
23.35 Prisma Studio

00.05 Teematieto

MoonTV

06.00 Viihdeuutiset, Mielipiteet ja uusintoja
15.00 World Sports Special
15.30 REC
16.00 MoonTV-spesiaalit
16.30 Isot asiat mitkä liikkuu
17.00 URL
17.15 Crasher
18.00 Word!
18.45 Ugrit
19.15 Usva
19.45 Shakum
20.15 Pitkänmatkalaiset
20.15 Chillipippuri
20.45 Moonstock
21.45 Videoraati
22.30 Dresscode
23.00 667 sekuntia
23.45 Pornostara
00.30 Uusintoja

ATV

04.00 Ajankohtaisaiheita, säätiedotus
18.00 Omakoti
18.30 Levyraato
19.00 Paranormaalit ilmiöt ja Ufot, Ämpäripää kertoo asioita, Ajankohtaisaiheita, säätiedotus
00.30 Seksiviihdettä Aikuisille osa 2

Nelonen Plus

06.00 Ei lähetystä


© Nostalgia-TV Productions