Nostalgia-TV
TV-päivä 1.11.2000

TV1

04.00 Uutisikkuna
05.55 Ykkösen aamu-tv
09.15 Äiti ja risat
09.40 Äiti ja risat
10.10 Koulu-tv: Afrikan lapset
10.30 Bingolotto
11.00 Euronews
11.10 FST: Clémentine
11.25 FST: Experimentet
11.40 FST: Visst kan vi påverka!
12.20 Koulu-tv: Ihmisiä ja kulttuureja
13.00 Tv-uutiset
13.05 Kuningaskuluttaja
13.35 Sunnuntaivekkari
14.15 Andrei Gavrilov soittaa Bachia
14.20 Eteenpäin – elämään
16.00 Sohva
16.05 Daria
16.30 Iines
17.00 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.10 Operaatio Hyvä Yritys
17.40 Viittomakieliset uutiset
17.45 FST: Kortnytt
17.46 FST: NU är NU
18.15 FST: TV-nytt
18.35 Uutisotsikot
18.36 Prisma: Lapsesta on kysymys
19.30 A-studion Atlas
20.00 Päivärinta
20.25 Vikinglotto
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu ja V5-ravipeli
21.05 A-talk
21.55 Telinevoimistelua
23.00 Tv-uutiset
23.10 FST: Kvällsnytt
23.15 Yöpelit
23.45 Euronews

23.55 Uutisikkuna

TV2

05.55 Uutisikkuna
09.15 Virityskuva
12.30 Ajankohtainen kakkonen
14.30 Iloa luonnosta: Viimeinen erämaa?
15.00 Syksyn satoa
15.05 Tänään otsikoissa
16.00 Bonanza
16.50 Jappe
16.55 Eläinten maailma
17.20 Pikku Kakkonen
17.50 Pohjois-, Lounais- ja Keski-Suomen uutiset
18.00 Tv-uutiset ja Kuuden talous
18.15 Kakkosen syyssää
18.20 Kotimaa.Nyt
18.35 Erätulilla
19.00 Ekoisti
19.30 Kukkaloistoa
19.35 Poliisikamera – käy!
20.00 Kyllä isä osaa
20.30 Sabrina, teininoita
20.55 Katkonen – Silmäys tuleviin ohjelmiin
21.00 Ammattimies
21.40 Punainen lanka
22.25 Dokumenttiprojekti: Aktivisti
23.00 Dokumenttiprojekti: Vihollisen leivissä

00.00 Ei lähetystä

MTV3

05.25 Virityskuva
05.30 Ostoskanava
06.00 Huomenta Suomi
09.05 Naisten makasiini
09.30 Tunteita ja tuoksuja

10.15 Ostoskanava
11.00 MTV3 WEB
11.10 Kauniit ja rohkeat
11.35 Salatut elämät
12.00 Lounasuutiset
12.10 Naisten makasiini
12.35 Kokkisota
13.10 Ruututoimitus
13.15 Dynastia
14.05 Flipper ja Lopaka
14.30 Marienhof
15.00 Kolmen uutiset
15.05 Jyrki
16.30 Onnenpyörä
17.00 Viiden uutiset
17.05 Emmerdale
17.55 Ruututoimitus: Kanavakilpailu
18.00 Speden Spelit
18.30 Kauniit ja rohkeat
19.00 Seitsemän uutiset
19.15 Talousuutiset
19.25 Päivän sää
19.30 Salatut elämät
20.00 45minuuttia
20.50 Tähtivieras
20.55 Uutiset ja sää
21.00 Roswell
21.55 Vikinglotto
22.00 Kymmenen uutiset
22.20 Tulosruutu
22.30 Aivomyrsky
23.30 Twin Peaks
00.25 Tilt!

00.55 Ostoskanava
01.10 Virityskuva

Nelonen

06.00 Ei lähetystä
06.55 Virityskuva
07.00 Alvin ja pikkuoravat
07.25 Batman
07.50 Puuha-Pete
08.00 Voitto kotiin!
08.30 Breikki

09.00 Ostosruutu
10.15 www.nelonen.fi/uutiset
13.35 Ostosruutu
14.45 Breikki
15.10 Saint-Tropez
16.10 Sairaalaelämää
17.10 Sunset Beach
18.00 Kuuden uutiset
18.05 Kaikki rakastavat Raymondia
18.30 Voitto kotiin!
19.00 Kadonneet jäljet
20.00 Kahdeksan uutiset
20.10 Huomisen sää
20.15 Talousuutiset
20.20 20.20
20.30 Naistenmies
21.00 Basic Instinct – Vaiston varassa (K)
23.20 Myöhäisuutiset
23.25 Urheilu-uutiset
23.30 Vikinglotto
23.35 S.O.F. – Vainukoirat
00.25 Rikosraportti

00.55 Ostosruutu
01.20 Ei lähetystä

TVTV!

Ohjelmatietoja ei valitettavasti ole saatavilla.

MoonTV

Ohjelmatietoja ei valitettavasti ole saatavilla.

ATV

Ohjelmatietoja ei valitettavasti ole saatavilla.


© Nostalgia-TV Productions