Nostalgia-TV
TV-päivä 1.11.1999

TV1

04.00 Uutisikkuna
05.55 Ykkösen aamu-tv
09.15 Runotytön tarina
10.10 Koulu-tv: Ajantaju 2000: Universumin aika

10.40 Uutisikkuna
11.35 FST: Utbildning
11.35 FST: Pussel
11.55 FST: Stopp!

12.10 Uutisikkuna
12.20 Koulu-tv: Kolmen kopla euron jäljillä
12.35 Uutisikkuna
12.50 Euronews
13.00 Tv-uutiset
13.05 A-Bros
13.35 Lauantaivekkari
14.35 Tiedefoorumi
15.05 Korppi
15.30 Pohjoismaiset tutkimusmatkailijat
16.00 Matka Narniaan
16.30 Seikkailu taivaalla
16.50 Superorava
17.00 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.10 Basaari
17.40 Viittomakieliset uutiset
17.45 FST: Kortnytt
17.46 FST: Pussel
18.05 FST: Hubert Harrington ja kultaiset tossut
18.15 FST: Tv-nytt
18.35 Uutisotsikot
18.36 Ykköskatsomo
18.45 Lähitarina: Karibian risteily
19.10 Ben Furman: Irti huumeista
20.00 Aikapommi takapihalla
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.00 A-studio
21.20 Kotikatsomo: Pieni pala jumalaa
22.15 Tervo & Päivärinta
23.05 Tv-uutiset
23.15 Elokuvan vuosisata: Latinalaisen Amerikan elokuva
00.10 Ylen avoin yliopisto
01.10 Etälukion yönäytös: Maantieto 1-5

03.40 Uutisikkuna

TV2

05.55 Uutisikkuna
09.15 Virityskuva
14.05 Seesamtie
14.30 Sataman valot
15.15 Bonanza
16.05 Kate ja Allie
16.30 Ekoisti
17.00 Muumilaakson tarinoita
17.25 Pikku Kakkonen
17.55 Kakkosen syyssää
18.00 Tv-uutiset
18.15 Kotimaan katsaus
18.30 Peliuutiset
18.45 FST: Lukuonni
19.15 FST: ARTUR
19.45 FST: Kyrkoherden i Dibley
20.15 FST: Liikkeellä luonnossa
21.00 FST: Sportmagasinet
21.30 FST: 360 grader
21.55 FST: Kvällsnytt
22.00 FST: Muu maa – oma maa
22.30 FST: Markuksen muistolle

23.20 Ei lähetystä

MTV3

05.25 Virityskuva
05.30 Ostoskanava
06.00 Huomenta Suomi
09.05 Roseanne Show

09.50 Ostoskanava
10.00 F1: Japanin osakilpailu
12.00 Lounasuutiset
12.10 Salatut elämät
12.35 Kaks’ Plus
13.05 Bon Appétit
13.20 Dallas
14.10 Eläinten pelastuspartio
14.35 Isojen poikien leikit
15.00 Kolmen uutiset
15.05 Jyrki
16.30 Onnenpyörä
17.00 Viiden uutiset
17.05 Ruututoimitus
17.10 Tunteita ja tuoksuja
18.00 Kymppitonni
18.30 Kauniit ja rohkeat
19.00 Seitsemän uutiset
19.15 Talousuutiset
19.25 Päivän sää
19.30 Salatut elämät
20.00 Lentsu
21.00 Yhdeksän uutiset
21.15 Tulosruutu
21.20 Boys on the Side – matka ystävyyteen
23.30 Päivän pari
23.35 C-16

00.25 Ostoskanava
00.40 Ei lähetystä

Nelonen

06.00 Ei lähetystä
06.55 Virityskuva
07.00 Sissi
07.25 Jumanji
07.50 Aamupiirretty
08.00 Voitto kotiin!
08.30 Panorama

09.00 Ostosruutu
10.15 Virityskuva
13.30 Ostosruutu
14.30 60 minuuttia
15.20 Breikki
15.50 Panorama
16.15 Sairaalaelämää
17.10 Haluatko miljonääriksi? -info
17.15 Sunset Beach
18.00 Nelosen uutiset
18.05 Pepsi Chart
18.30 Voitto kotiin!
19.00 Baywatch
20.00 Nelosen uutiset ja sää
20.15 Urheilu-uutiset
20.20 20.20
20.30 Pulkkinen
21.00 Isänmaan toivot
21.30 Huonosti käyttäytyvät naiset
22.00 Siskoni on noita
23.00 Nelosen uutiset ja sää
23.05 TosiTV
23.20 Reeperbahnin varjossa
00.10 Tilt!
00.40 Manic Street Preachers

01.35 Ostosruutu
02.25 Ei lähetystä

MoonTV

06.00 Viihdeuutiset, Urheiluplaneetta ja interaktiiviset tekstiohjelmat
13.00 Peliuutiset
13.15 Viikon PC- ja PSX-pelit
13.45 Top 6 -pelidemot
14.15 Viihdeuutiset
14.30 Movie File+
15.00 PSX-peliluola
15.30 PC-peliluola
16.00 Game Planet
16.15 Top 10 -pelit
16.30 Yy,kaa,koli,neli
17.00 Mielipiteet
17.15 Viihdeuutiset
17.30 Top 6 -musiikkivideot
18.00 Movie File
18.30 Bubblegum. Jonna Tervomaa
19.00 PSX-peliluola
19.30 Crasher
20.00 Never Trust A Hippie. YUP/Pan Sonic/Waltari
21.00 Peliuutiset
21.15 Game Planet
21.30 PC-peliluola
22.00 Jukebox
22.30 Gillette World Sports Special
23.00 Urheiluplaneetta
23.15 N64-peliluola
23.30 666 sekuntia (ma+ke+pe)
00.00 Movie File
00.30 Viihdeuutisia jne


© Nostalgia-TV Productions