Nostalgia-TV
TV-päivä 1.10.1999

TV1

04.00 Uutisikkuna
05.55 Ykkösen aamu-tv
09.15 Runotytön tarina
10.05 FST: Utbildning
10.05 FST: X-tra
10.25 FST: X-tra Special
10.35 FST: Pussel
10.55 FST: Bilden i rutan

11.20 Uutisikkuna
11.30 Kieli-tv: Guide to Britain
11.45 Kieli-tv: Songmachine
11.55 Kieli-tv: Muzzy in Gondoland
12.00 Euronews
12.10 Koulu-tv: Nuoret sovittelussa
12.40 A plus
13.00 Tv-uutiset
13.05 A-studio: A-Talk
13.45 Ylen avoin yliopisto
14.45 K.Tervo
15.15 Maija Kivikasvo
16.35 Hyvää yötä
16.50 Mikä pätkä!
17.00 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.10 Operaatio hyvä yritys
17.40 Viittomakieliset uutiset
17.45 FST: Kortnytt
17.46 FST: X-tra Special
17.55 FST: X-tra
18.15 FST: Tv-nytt
18.35 Uutisotsikot
18.40 Äiti ja risat
19.05 Sydän paikallaan
20.00 SunRadio
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.00 A-Bros
21.30 Kunnon miehet
23.25 Tv-uutiset
23.35 FST: Kvällsnytt
23.40 Sinun tähtesi: Laulu yli Atlantin
00.40 Euronews

00.50 Uutisikkuna

TV2

05.55 Uutisikkuna
09.15 Virityskuva
14.05 Tontut
14.30 Klassista värikkäästi
14.45 Vilkku palaa – apua tulee
15.15 Bonanza
16.05 Kate ja Allie
16.30 Akuutti
17.00 Richard Scarryn touhukas maailma
17.25 Hui Hai Hiisi
17.55 Kakkosen syyssää
18.00 Tv-uutiset
18.15 Kotimaan katsaus, B-rappu
18.25 Peliuutiset
18.35 FST: Kanal Två
19.00 Nolojen tilanteiden mies
19.30 Legenda
21.00 Huvin vuoksi
21.40 O dore mio: Muodin ilmestyskirja
22.15 Illan Kajo
22.45 Lentopelastajat
23.35 25. tunti: Hirttäkää DJ

01.00 Ei lähetystä

MTV3

05.25 Virityskuva
05.30 Ostoskanava
06.00 Huomenta Suomi
09.05 Roseanne Show

09.50 Ostoskanava
10.35 Kauniit ja rohkeat
11.00 Huomenta Suomi
12.00 Lounasuutiset
12.10 Salatut elämät
12.35 Ensi-ilta
13.00 Muistoja
13.10 Kultainen avain
13.20 Dallas
14.10 Magian mestari
14.35 Fudge
15.00 Kolmen uutiset
15.05 Jyrki
16.30 Onnenpyörä
17.00 Viiden uutiset
17.05 Ruututoimitus
17.10 Tunteita ja tuoksuja
18.00 Speden Spelit
18.30 Kauniit ja rohkeat
19.00 Seitsemän uutiset
19.15 Talousuutiset
19.25 Päivän sää
19.30 Salatut elämät
20.00 Pulmuset
20.30 Laura Wou!!
20.55 Uutiset ja sää
21.00 Late Show
22.00 Kymmenen uutiset
22.20 Tulosruutu
22.30 Oikeus ja kohtuus
23.20 Maria

01.00 Ostoskanava
01.15 Ei lähetystä

Nelonen

06.00 Ei lähetystä
06.55 Virityskuva
07.00 MiB – Men in Black
07.25 Uudet
07.50 Aamupiirretty
08.00 Voitto kotiin!
08.30 Panorama

09.00 Ostosruutu
10.15 Virityskuva
13.30 Ostosruutu
14.30 Lemmenlaiva – uudet tuulet
15.20 Breikki
15.50 Panorama
16.15 Sairaalaelämää
17.10 Sunset Beach
18.00 Nelosen uutiset
18.05 Eläköön viini!
18.30 Voitto kotiin!
19.00 Kumihuulet
19.15 Yllytyshullut
20.00 Nelosen uutiset ja sää
20.15 Urheilu-uutiset
20.20 20.20
20.30 Nanny
21.00 Suuret setelit
23.15 Nelosen uutiset ja sää
23.20 TosiTV
23.35 Mike Hammer
00.25 Top Cops

00.55 Ostosruutu
01.45 Ei lähetystä

MoonTV

06.00 Viihdeuutiset jne
13.00 Peliohjelmia
16.00 Movie File
16.30 Yy, kaa koli, neli
17.00 Top 6 -pelivideot
17.30 Top 6 -musiikkivideot
18.00 Movie File+
18.30 Bubblegum
19.00 PSX-peliluola
19.30 Crasher
20.00 Never Trust A Hippie
20.45 Mielipiteet
21.00 Peliuutiset
21.15 Game Planet
21.30 Top 10 -pelit
21.45 Viihdeuutiset
22.00 Jukebox
22.30 Gillette World Sports Special
23.00 Viihdeuutiset
23.15 Urheiluplaneetta
23.30 PC-peliluola
00.00 Movie File
00.30 Viihdeuutisia jne


© Nostalgia-TV Productions