Nostalgia-TV
TV-päivä 1.10.1998

TV1

04.00 Uutisikkuna
05.55 Ykkösen aamu-tv
09.10 Tuuli kääntyy

09.55 Uutisikkuna
10.10 Koulu-tv
10.30 Uutisikkuna
11.00 Etälukio: Äidinkieli
11.30 Kieli-tv

12.05 Uutisikkuna
12.20 Euronews
12.30 Kuningaskuluttaja
13.00 Tv-uutiset
13.05 A-studion Atlas
13.35 Tiistaitiima
14.05 Direction: La France
14.20 Ruokamatka Ranskaan – Régions gourmandes
14.35 Italianissimo
15.05 Prisma: Kun siat hallitsivat maailmaa
16.00 Jalkapalloa K
16.30 Eduskunnan kyselytunti
17.30 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.40 Viittomakieliset uutiset
17.45 FST: Kortnytt
17.46 FST: Neppe berättar
18.05 FST: Oss karlar emellan
18.15 FST: TV-nytt
18.35 Uutisotsikot
18.36 Lista
19.30 Iltalypsy
19.45 Kotikatu
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.10 A plus
21.30 Valopilkku
22.00 Kulttuuridokumentti: Per Kirkebyn Talvinen tarina
22.50 Taiteen salaisuus
23.05 Tv-uutiset
23.15 FST: Kvällsnytt
23.20 Uusi kino: Pikkukiinalaisia
00.00 Opetuksen yönäytös: Huomisen aapinen

02.10 Uutisikkuna

TV2

05.55 Uutisikkuna
09.10 Ei lähetystä
14.50 Virityskuva
15.10 Waltonin perhe
16.00 Makupalat
16.30 Elämää se vain on
16.55 Maailman lapset
17.00 Kaukametsän pakolaiset
17.25 Pikku Kakkonen
17.55 Kakkosen syyssää
18.00 Tv-uutiset
18.15 Kotimaan katsaus
18.30 Tahdissa mars!
19.00 Teräsmieheni
19.45 Matkapassi: Länsi-Afrikka
20.30 Hot Sport special
21.00 Tuttu juttu show
21.55 Viikonlopun sää
22.00 Poliisi-tv
22.35 Illan finaali
23.05 Kova laki
23.50 Hollywoodin naistähdet

01.25 Ei lähetystä

MTV3

05.10 Virityskuva
05.30 Ostoskanava
06.00 Huomenta Suomi
09.00 Emmerdale
09.50 Perhepotretti
10.15 Zodiakki
10.30 45min
11.10 MTV-Akatemia
11.35 Kauniit ja rohkeat
12.00 Lounasuutiset
12.10 Sally
12.55 Dallas

13.50 Ostoskanava
14.05 Bittipää
14.30 Marienhof
15.00 Kolmen uutiset
15.05 Jyrki
16.30 Salonki
17.00 Viiden uutiset
17.05 Ruututoimitus
17.08 Miss Skandinavia -äänestys
17.10 Tunteita ja tuoksuja
18.00 Onnenpyörä
18.25 Kauniit ja rohkeat
19.00 Seitsemän Uutiset
19.15 Talousuutiset
19.25 Päivän sää
19.30 Bon Appétit
20.00 Speden Spelit
20.55 Uutiset ja sää
21.00 Chicagon lääkärit
22.00 Kymmenen uutiset
22.20 Hockey Night: SM-liigan katsaus
22.40 Farkkukyttä
00.25 Pyhimys
01.25 Ironman

01.50 Ostoskanava
02.05 Ei lähetystä

Nelonen

06.00 Ei lähetystä
06.40 Virityskuva
07.00 Urmeli
07.25 Blast!
07.35 Nuija ja Tosinuija
08.00 Lontoon sillat

08.30 Ostosruutu
09.15 Ei lähetystä
14.40 Virityskuva
15.00 Ostosruutu
16.00 Oppiaikäkaikki
16.30 Yrittäjä-tv
17.10 Sunset Beach
18.00 Lontoon sillat
18.30 Lattiasta kattoon
19.00 Soppakerho
19.30 Mitä maksaa,-
20.00 Nelosen uutiset
20.10 Huomisen sää
20.15 Tähtitehdas
20.45 4U: Almuilla Arkadianmäelle
21.00 4D: Elefanttisoturit
22.00 Michael Hayes
23.00 Nelosen uutiset ja sää
23.10 Urheilu-uutiset
23.15 Himon nälkä

23.55 Ostosruutu
00.45 Ei lähetystä

MoonTV

05.00 Tietovisoja
06.00 Tietovisoja, mielipiteitä ja terveisiä
13.00 Uusinnat viikon peliohjelmista ja toimintapelejä
15.15 Toimintapelejä ja terveiset
17.00 Kysy peleistä
17.15 Mielipiteet ja formulaa
18.00 Peliuutiset
18.15 Tietovisoja
19.00 PSX-Peliluola
19.15 Puzzle Quiz
19.30 Top 10. Pelilista
19.45 Clip Quiz
20.00 Game Planet
20.15 Tietovisoja ja terveiset
21.00 PC-Peliluola
21.15 Tietovisoja ja F1-vartti
22.00 Toimintapelejä, mielipiteet ja terveiset
23.00 Kysy peleistä
23.15 Pirate Ships, terveiset ja mielipiteet
00.00 Tietovisoja ja formulaa
01.00 Toimintapelejä


© Nostalgia-TV Productions