Nostalgia-TV
TV-päivä 1.7.2004

YLE TV1

04.00 Uutisikkuna
06.55 Ykkösen aamu-tv
09.15 Ashtonin perhe
10.10 Tv-uutiset

10.15 Uutisikkuna
15.00 Tv-uutiset
15.05 Oi ihana toukokuu
16.00 Tv-uutiset
16.05 Euronews
16.10 Matlock
17.00 Tv-uutiset
17.10 Tosi tarina: Suvun ensimmäinen
17.40 Viittomakieliset uutiset
17.45 FST: Kortnytt
17.46 FST: Saariston lapset
18.15 FST: TV-nytt
18.35 Uutisotsikot
18.36 Mistä halvimmalla saa
18.45 Suolaista ja makeaa
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.05 Ihmisiä suvityössä: Ennen avajaisia
21.35 Kuu-ukko
23.20 Tv-uutiset
23.30 Kulttuuriuutiset
23.35 FST: Kvällsnytt
23.40 Euronews

23.50 Uutisikkuna

YLE TV2

06.00 Muistatko missä? tv-peli
06.30 Mikämikä-tvpeli
10.00 Summeri
10.05 Radioaalloilla roiskuu
10.30 Da Möb
11.00 Vaaleanpunainen pantteri

11.05 Traffic-tvpeli
13.15 Tänään otsikoissa
14.05 Jalkapallon EM 2004
15.55 Summeri
16.00 Radioaalloilla roiskuu
16.25 Da Möb
16.55 Karvaiset kaverit
17.20 Pikku kakkonen
17.50 Alueellinen uutislähetys
18.00 Tv-uutiset
18.15 Kakkosen kesäsää
18.20 Kotimaan kasvot
18.35 Kodin kääntöpiiri – unelmia ja ikuisuutta
19.05 Kesämakupalat
19.35 Kettu
20.35 Kesäillan valssi
21.25 Jalkapallon EM 2004
22.35 Tv-uutiset
22.40 Jalkapallon EM 2004

00.05 Muistatko missä? tv-peli
01.00 Ei lähetystä

MTV3

06.00 MTV3 Deitti
06.45 Ostoskanava
07.00 Huomenta Suomi
09.05 Melrose Place

09.55 Ostoskanava
11.25 Cowboy
12.25 SPLASH!
13.35 MTV3 Chat
15.40 Ring-a-Ling
16.40 Bel Airin prinssi
17.05 Sähkeuutiset
17.10 Tunteita ja tuoksuja

17.55 Ring-a-Ling
18.05 Salatut elämät
18.30 Salatut elämät
19.00 Seitsemän Uutiset
19.10 Kauppalehden talousuutiset
19.20 Tulosruutu
19.25 Päivän sää
19.30 Soppamies
20.00 Kahdeksan Uutiset
20.05 Idols
21.00 Teho-osasto
22.00 Kymmenen Uutiset
22.20 Tulosruutu
22.30 Noriko Show
23.00 Matkalla paratiisiin
00.40 Ihan pihalla

01.10 Ostoskanava
01.25 MTV3 Chat

Nelonen

04.00 Ei lähetystä
09.00 Sailrace-mobiilipeli
10.00 4deitti
12.10 Ostosruutu
14.10 Unelmastartti
15.00 Tennistä: Wimbledon
18.00 Baby Bob tai mahdollinen tennisottelu
18.30 Hulluna sinuun
19.00 Veikkausliiga
20.00 Kahdeksan uutiset
20.10 Viikonlopun sää
20.15 TosiTV
20.28 Keno
20.30 Krisse
21.00 Ravintola Rocco
22.00 Pelkokerroin
23.10 Myöhäisuutiset
23.15 IS Urheilu-uutiset
23.25 Ron Jeremy ja himmeet tähdet
23.55 Shark Attack

01.40 Ostosruutu
02.10 4deitti

YLE FST

04.00 Textnytt
17.45 Kortnytt
17.46 Saariston lapset
18.15 TV-nytt
18.35 Euro Musica Vitae
19.30 Lukuonni
20.00 TV-nytt
20.15 Uusilla äärirajoilla
21.05 Karmein kieli

21.35 Textnytt
23.35 Kvällsnytt
23.40 Textnytt

Subtv

06.00 Sub chat
10.00 Kaksoiselämää
12.00 Peliputki: Jalkapallo
13.30 Peliputki: Katapultti
14.30 Peliputki: Polttopallo
15.45 Peliputki: MAALI!
16.35 Captain Scarlet
17.00 Beverly Hills, 90210
18.30 Saturday Night Live
19.30 Taxi
20.00 Dharma & Greg
20.30 Frendit
20.55 Turmion Kätilöt: Verta ja lihaa
21.00 C.S.I.
22.00 V
22.50 Big Brother
23.20 Sessions
23.35 Late Night with Conan O’Brien
00.20 Angel
01.05 Miami Vice
01.55 Tehtävä: Maa

02.40 Peliputki: Fusion X

Urheilukanava

09.00 Putti-mobiilipeli
11.00 Urheiluchat
17.00 Pelistudio (suora)
17.45 Veikkausliiga: FC Lahti-FF Jaro (suora)
18.50 Maalikamera – Urheilukanavan viikonlopun esittely
18.55 Olympialaiset 2004: Tie Ateenaan
19.25 Maalikamera
19.30 NBA Action -makasiini
20.00 Mitalipeli Ateenaan (suora)
20.30 Veikkausliiga: FC Lahti-FF Jaro
21.25 Maalikamera – Urheilukanavan viikonlopun esittely
21.30 Veikkauksen Kenon ja Mitalipelin numerot
21.35 Olympiamitalistit: kestävyysjuoksija Lauri Virtanen
21.40 Ravi-tv: Mikkelin ravit
22.10 Golf: European Tour 2004, Smurfit European Open

00.00 Putti-mobiilipeli
02.00 Ei lähetystä

YLE24

04.00 Uutisikkuna
07.00 Ykkösen aamu-tv
09.15 Uutisikkuna
10.00 Euronews
10.10 Tv-uutiset

10.15 Uutisikkuna
11.00 Euronews
11.10 Uutisikkuna
12.00 Euronews
12.10 Uutisikkuna
13.00 Euronews
13.10 Uutisikkuna
14.00 Euronews
14.10 Uutisikkuna
15.00 Tv-uutiset
15.05 Uutisikkuna
16.00 Tv-uutiset
16.05 Uutisikkuna
17.00 Tv-uutiset
17.10 Hardtalk

17.35 Uutisikkuna
18.00 Tv-uutiset
18.15 Sää
18.20 Viittomakieliset uutiset
18.25 Tänään otsikoissa
19.00 Euronews
19.10 Kulttuuriuutiset
19.20 Uudenmaan uutiset
19.30 Lounais-Suomen uutiset
19.40 Kaakkois-Suomen uutiset
19.50 Hämeen uutiset
20.00 Euronews
20.10 Keski-Suomen uutiset
20.20 Itä-Suomen uutiset
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.10 Hardtalk
21.35 Kulttuuriuutiset
21.40 Pohjanmaan uutiset
21.50 Pohjois-Suomen uutiset
22.00 Tänään otsikoissa
22.35 Tv-uutiset
22.50 SVT uutiset
23.00 Euronews
23.10 Kulttuuriuutiset

23.15 Uutisikkuna
23.30 City folk
00.00 Tv-uutiset

00.05 Uutisikkuna

YLE Teema

04.00 Teematieto
19.00 Kulttuurikaupungit 2000: Bergen
19.25 Lapset puhuvat
19.30 Komulaisen maalauskoulu
20.00 Ruma-klubi
20.45 Valokuvaajat
21.00 Prisma: Aurinko – tähti keski-iässä
21.50 Kulttuuriuutiset
21.55 Lapset puhuvat
22.00 Michael Moore – vallan vahtikoira
22.25 TV-arkisto: Turismia ja tunteilua

23.30 Teematieto

MTV3+

06.00 Ei lähetystä
17.00 Tv-kortin salaustesti
17.30 Ei lähetystä
20.00 Formula 1: Inside Grand Prix (m)
20.30 Ei lähetystä

Nelonen Plus

06.00 Ei lähetystä
17.45 Veikkausliiga
19.00 Ei lähetystä
20.00 Veikkausliiga
20.20 Ei lähetystä


© Nostalgia-TV Productions