Nostalgia-TV
TV-päivä 1.6.2004

YLE TV1

04.00 Uutisikkuna
05.55 Ykkösen aamu-tv
09.15 Ashtonin perhe
10.10 Tv-uutiset

10.15 Uutisikkuna
15.00 Tv-uutiset
15.05 Murhasta tuli totta
15.50 Kolme vuodenaikaa: Kiurunkannukset
16.00 Tv-uutiset
16.05 Euronews
16.15 Matlock
17.00 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.10 Puutarhaunelmia
17.40 Viittomakieliset uutiset
17.45 FST: Kortnytt
17.46 FST: BUU-klubben
18.15 FST: TV-nytt
18.35 Uutisotsikot
18.36 Pokka pitää
19.05 Prisma: Maailma ötökän silmin
20.00 Tosi tarina: Onnellisten tähtien alla
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.00 FST: Uusi Eurooppa
22.30 FST: Onnelliset lehmät
23.00 Tv-uutiset
23.10 Kulttuuriuutiset
23.15 FST: Kvällsnytt
23.20 FST: Margaret Atwood kertoo: Tappava maisema
23.45 Euronews

23.55 Uutisikkuna

YLE TV2

06.00 Muistatko missä? tv-peli
06.30 Mikämikä-tvpeli
10.00 Summeri
11.00 Vaaleanpunainen pantteri

11.05 Traffic-tvpeli
12.55 Oi aika vanha kultainen!
14.15 Tohtori Ben Casey
15.05 Tänään otsikoissa
15.55 Summeri
16.55 Rakkain terveisin Felix
17.20 Pikku kakkonen
17.50 Alueellinen uutislähetys
18.00 Tv-uutiset ja Kuuden talous
18.15 Kakkosen kesäsää
18.20 Sairaala
18.50 Matkapassi: Tyynenmeren saaret
19.35 Olen. Ajattelenko?
19.40 Kaksi klaania
20.30 Elämäni eläimet
21.00 Ajankohtainen kakkonen
21.50 Tv-uutiset, sää ja urheilu
22.05 Inhimillinen tekijä
23.00 Euroopan vuoksi: Askel pidemmälle
23.30 Tahdon malliksi!

00.20 Muistatko missä? tv-peli
01.00 Ei lähetystä

MTV3

06.00 MTV3 Chat
06.10 Ostoskanava
06.25 Huomenta Suomi
08.35 Ihana aamu
09.30 Melrose Place

10.20 Ostoskanava
12.50 Putti – mobiilipeli
13.30 MTV3 Chat
14.30 Ring-a-Ling
15.30 Nikki
15.55 Suuri Seikkailu 2004
16.20 Ruokala
16.35 Hollyoaks
17.05 Sähkeuutiset
17.10 Tunteita ja tuoksuja

17.55 Ring-a-Ling
18.05 Salatut elämät
18.30 Salatut elämät
19.00 Seitsemän Uutiset
19.15 Kauppalehden talousuutiset
19.25 Päivän sää
19.30 Kielletty rakkaus
19.55 Kahdeksan Uutiset
20.00 Suuri Seikkailu 2004
20.30 Mitä ihmettä?
21.00 24
22.00 Kymmenen Uutiset
22.20 Tulosruutu
22.30 Todistettavasti syyllinen
23.25 Dark Angel

00.20 Ostoskanava
00.35 Suuri Seikkailu -chat
01.35 MTV3 Chat

Nelonen

06.00 4deitti
08.00 Ostosruutu
08.30 Päivien viemää
09.15 Elämä käsissä
10.05 Fit4You.tv

10.30 Ostosruutu
11.15 4deitti
14.40 Ostosruutu
15.50 NRJ Top 10
16.20 Unelmastartti
17.15 Päivien viemää
18.00 Upea luonto
18.30 Kellarin kunkku
19.00 Roolihuijaus
20.00 Kahdeksan uutiset ja Talousuutiset
20.10 EU-vaalit 2004
20.25 Euroopan lomasää
20.28 Keno
20.30 Isänmaan toivot
21.05 Bad Girls
22.05 4D: Irti perheväkivallasta
23.20 Myöhäisuutiset
23.25 IS Urheilu-uutiset
23.35 West Wing
00.35 Arman reilaa

01.05 Ostosruutu
01.35 4deitti

YLE FST

04.00 Textnytt
17.45 Kortnytt
17.46 BUU-klubben
18.15 TV-nytt
18.35 360 grader
19.00 JOX
19.30 Kuningaskuluttaja
20.00 TV-nytt
20.15 Närbild
20.20 Strömsö
21.00 Uusi Eurooppa
22.30 Onnelliset lehmät
23.00 Majakka
23.15 Kvällsnytt
23.20 Margaret Atwood kertoo: Tappava maisema

23.45 Textnytt

Subtv

06.00 Sub chat
10.00 Kaksoiselämää
12.30 Peliputki: Jalkapallo
13.30 Peliputki: Katapultti
14.35 Peliputki: MAALI !
15.30 SPLASH!
16.35 Aika matka!
17.00 Beverly Hills, 90210
17.45 Late Night with Conan O’Brien
18.30 Money Line
19.30 Dharma & Greg
19.55 Hartwall Jaffa-peli
20.00 Taxi
20.30 Frendit
21.00 Salaiset arkistot
22.00 24
22.50 Big Brother
23.20 Sessions
23.35 Late Night with Conan O’Brien
00.20 Piru irti
01.05 Miami Vice
01.50 RAW

02.35 Sub chat

Urheilukanava

09.00 Putti-mobiilipeli
11.00 UrheiluChat
17.00 Pelistudio (suora)
18.00 Golfmakasiini
18.30 NBA Action -makasiini
19.00 NBA: Indiana-Detroit, 5. konferenssifinaali
21.00 Veikkauksen, Kenon ja Mitalipelin numerot
21.05 Olympiamitalistit: Vilho Niittymaa
21.10 Elixir Sport
21.40 Ravi-tv: Tampereen Teivon ravit
22.10 MP-makasiini – moottoripyöräilyn erikoisohjelma
22.40 Golf: European Senior Tour, Barbados Open
23.30 Golfmakasiini

00.00 Putti-mobiilipeli
02.00 Ei lähetystä

YLE24

04.00 Uutisikkuna
06.00 Ykkösen aamu-tv
09.15 Uutisikkuna
10.00 Euronews
10.10 Tv-uutiset

10.15 Uutisikkuna
11.00 Euronews
11.10 Uutisikkuna
12.00 Euronews
12.10 Uutisikkuna
12.50 Ranskan avoin tennisturnaus
15.30 Uutisikkuna
16.00 Tv-uutiset
16.05 Uutisikkuna
17.00 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.10 Hardtalk

17.35 Uutisikkuna
18.00 Tv-uutiset ja Kuuden talous
18.15 Sää
18.20 Viittomakieliset uutiset
18.25 Tänään otsikoissa
19.00 Euronews
19.10 Kulttuuriuutiset
19.20 Uudenmaan uutiset
19.30 Lounais-Suomen uutiset
19.40 Kaakkois-Suomen uutiset
19.50 Hämeen uutiset
20.00 Euronews
20.10 Keski-Suomen uutiset
20.20 Itä-Suomen uutiset
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu
21.10 Hardtalk
21.35 Kulttuuriuutiset
21.40 Pohjanmaan uutiset
21.50 Pohjois-Suomen uutiset
22.00 Tv-uutiset, sää ja urheilu
22.15 Tänään otsikoissa
22.50 SVT uutiset
23.00 Euronews
23.10 Kulttuuriuutiset
23.15 Tv-Oddasat
23.30 Toista maata
00.00 Tv-uutiset

00.05 Uutisikkuna

YLE Teema

04.00 Teematieto
19.00 Brasilian rytmejä
19.30 Värien valtakunta
20.00 Jazzin vuosisata
21.00 Historia: Ensimmäinen maailmansota
21.50 Kulttuuriuutiset
21.55 Lapset puhuvat
22.00 Turhuuden turuilla
22.50 Mennyt maailma

23.40 Teematieto

MTV3+

06.00 Ei lähetystä
17.00 Tv-kortin salaustesti
17.30 Ei lähetystä

Nelonen Plus

06.00 Ei lähetystä


© Nostalgia-TV Productions