Nostalgia-TV
TV-päivä 1.4.1998

TV1

04.00 Uutisikkuna
06.00 Ykkösen aamu-tv
09.10 Tie Avonleaan

09.55 Uutisikkuna
10.10 Koulu-tv: Maakotka palaa
10.35 Virityskuva
11.25 FST: Utbidning: Vad jag blev när jag blev stor
11.35 Virityskuva
12.20 Koulu-tv: Kertomuksia kaatopaikalta
12.50 Euronews
13.00 Tv-uutiset
13.05 Tänään töissä
13.30 Ykkösdokumentti: Teija on Teija
14.20 Hauska tutustua
14.35 Kuningaskuluttaja
15.05 Hopeakihlajaiset
16.30 Tiikeri
17.00 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.10 Elämän kevät ja syksy
17.40 Viittomakieliset uutiset
17.45 FST: Kortnytt
17.46 FST: Atte
18.15 FST: Tv-nytt
18.35 Uutisotsikot
18.36 Prisma: Musta aukko!
19.30 A-studion Atlas
20.00 K.Tervo
20.25 Vikinglotto
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu ja V5-ravipeli
21.05 A-studio
21.35 Jalkapalloa
23.40 Tv-uutiset
23.50 FST: Kvällsnytt
23.55 Euronews

00.05 Uutisikkuna

TV2

06.00 Uutisikkuna
09.00 Virityskuva
15.00 Hakupalat
15.15 Ajankohtainen kakkonen
16.05 Erätulilla
16.35 Elämää se vain on
17.00 Seesamtie
17.25 Pikku Kakkonen
17.55 Kakkosen kevätsää
18.00 Tv-uutiset
18.15 Kotimaan katsaus
18.30 Koko kansan kanava
18.50 Lennokasta väkeä
19.15 Poromiehen ralli
19.45 Teräsmieheni
20.30 Hot Sport
21.00 Maalaiskomedia: Vain muutaman huijarin tähden
21.50 Dokumenttiprojekti: Karmapa – jumaluuden kaksi tietä
22.50 Telakka
23.20 Apollo 11
00.50 Ekoisti

01.20 Ei lähetystä

MTV3

05.40 Virityskuva
05.45 Ostoskanava
06.00 Huomenta Suomi
09.00 Emmerdale
09.50 Perhepotretti
10.15 Kipusiskot

10.45 Ostoskanava
11.00 L.A. Law
12.00 Lounasuutiset
12.10 Taitoluistelun MM-kisat
13.00 Iloinen keittiö
13.35 Dallas
14.30 Äly ja väläys
15.00 Kolmen uutiset
15.05 Marienhof
15.30 Jyrki
17.00 Viihdeuutiset
17.03 Salonki
17.25 Ruututoimitus: Tunnista tähti!
17.30 Sähkeuutiset ja sää
17.33 Onnenpyörä
17.55 Kauniit ja rohkeat
18.50 Päivän sää
19.00 Seitsemän Uutiset
19.20 Talousuutiset
19.30 Ihmeidentekijät
20.00 45min
20.45 Viihdeuutiset
20.55 Uutiset ja sää
21.00 Melrose Place
21.55 Vikinglotto
22.00 Kymmenen uutiset
22.20 Tulosruutu
22.30 Xena
23.20 Taitoluistelun MM-kisat

01.10 Ostoskanava
01.25 Ei lähetystä

Nelonen

06.55 Virityskuva
07.00 Tarinakimara
07.25 Blast!
07.35 Aarresaari
08.00 Santa Barbara

08.50 Ostosruutu
09.35 Virityskuva
14.00 Ostosruutu
15.00 Kova laji
15.30 Oppiaikäkaikki
16.00 Lääkäriasema
16.30 Kotona ollaan
17.10 Sunset Beach
18.00 Tosi viilee haamujengi
18.30 NBA Action
19.00 Kotona tehtyä
19.30 Seinfeld
20.00 Nelosen uutiset
20.10 Huomisen sää
20.15 Matkalla maailmalla
21.00 60 minuuttia
22.00 Moloney
23.00 Nelosen uutiset ja sää
23.10 Urheilu-uutiset
23.15 Vikinglotto
23.20 Urheilua: Salibandyn V finaaliottelu

01.20 Ostosruutu
02.10 Ei lähetystä

MoonTV

05.00 Tietovisoja
06.00 Terveiset ja Tietovisoja
08.00 Mielipiteet ja Tietovisoja
13.00 Da Maze
16.00 Kysy Kimmolta
16.15 Microrally
17.00 Mielipiteet
17.15 Tietovisoja ja terveiset
18.00 Peliuutiset
18.15 Tietovisoja
19.00 PSX-Peliluola
19.15 Toimintapelejä
20.00 Top 10 Pelilista
20.15 Toimintapelejä
21.00 PC-Peliluola
21.15 Toimintapelejä
22.00 PPPS-Peliluola
22.15 Tietovisoja
23.00 Kysy Kimmolta
23.15 Tietovisoja
00.00 Mielipiteet
00.15 Tietovisoja
03.00 Toimintapelejä


© Nostalgia-TV Productions