Nostalgia-TV
TV-päivä 1.3.2000

TV1

04.00 Akvaario
05.15 Uutisikkuna
05.55 Ykkösen aamu-tv
09.15 Kotisatama
10.10 Koulu-tv: Suuria pohjoismaisia kirjailijoita
10.30 Bingolotto
11.00 FST: Songmachine
11.10 FST: STOP! om sex
11.30 Tasavallan presidentin virkaanastuminen
13.05 Tv-uutiset
13.10 Kuningaskuluttaja
13.35 Sunnuntaivekkari
14.20 Punainen viiva
15.55 Valokuvaaja Oscar Rejlander
16.00 Klaani
16.25 Iines
16.55 Hevoshullun ABC: Ratsastuksen alkeet
17.00 Tv-uutiset ja Viiden talous
17.10 Tasavallan presidentin virkaanastuminen
17.40 Viittomakieliset uutiset
17.45 FST: Kortnytt
17.46 FST: NU är NU
18.15 FST: TV-nytt
18.35 Uutisotsikot
18.36 Prisma: infektiotaudit
19.30 A-studion Atlas
20.00 K. Tervo
20.25 Vikinglotto
20.30 Tv-uutiset ja sää
20.55 Urheiluruutu ja V5-ravipeli
21.05 A-Talk
21.45 Gung Ho – autoja, autoja
23.35 Tv-uutiset
23.45 FST: Kvällsnytt
23.50 Rallin MM-sarja
00.35 Yöpelit
01.05 Euronews

01.15 Akvaario

TV2

05.55 Uutisikkuna
09.15 Virityskuva
11.00 Mäntyniemen tiellä
11.30 FST: Vaktombyte på presidentposten
13.05 Värin voimaa
13.20 Paluu tulevaisuuteen
13.45 Ajankohtainen kakkonen
14.35 Kate ja Allie
15.00 Matkakassi Thaimaassa
15.10 Bonanza
16.00 Tänään otsikoissa
16.55 Eläinten maailma
17.20 Pikku Kakkonen
17.50 Jappe
17.50 Lounais-, Keski- ja Pohjois-Suomen uutiset
17.55 Kakkosen kevätsää
18.00 Tv-uutiset ja Kuuden talous
18.15 Kotimaa.Nyt
18.30 Lentokenttä
19.00 Euroopan Vuoksi: Auschwitz – Unohdettu todistaja
19.30 Jouluksi kotiin
19.55 Sikanautaa
20.20 Muuvi 1999 ehdokkaat
21.00 Hovimäki
21.55 Punainen lanka
22.40 Tappolista (K)

00.05 Ei lähetystä

MTV3

05.25 Virityskuva
05.30 Ostoskanava
06.00 Huomenta Suomi
09.05 Kauniit ja rohkeat

09.30 Ostoskanava
10.00 MTV3 Web
11.10 Ostoskanava
12.00 Lounasuutiset
12.10 Joka kodin asuntomarkkinat
12.55 Ruututoimitus
13.00 Ylimääräinen uutislähetys
13.20 Ritan retket
13.50 Huomenta Suomi
14.35 Salatut elämät
15.00 Kolmen uutiset
15.05 Jyrki
16.30 Ruututoimitus: Kanavakilpailu
16.35 Onnenpyörä
17.00 Viiden uutiset
17.05 Emmerdale
18.00 Talvisodan henki
18.05 Speden Spelit
18.30 Kauniit ja rohkeat
19.00 Seitsemän uutiset
19.15 Talousuutiset
19.25 Päivän sää
19.30 Salatut elämät
20.00 45min
20.50 Tähtivieras
20.55 Uutiset ja sää
21.00 Oikeus ja kohtuus
21.55 Vikinglotto
22.00 Kymmenen uutiset
22.20 Tulosruutu
22.30 Joonas Hytönen Show
23.30 Rajut kuviot (K)

01.15 Ostoskanava
01.30 Ei lähetystä

Nelonen

06.00 Ei lähetystä
06.55 Virityskuva
07.00 Tarinakimara
07.25 Teräsmies
07.50 Aamupiirretty
08.00 Voitto kotiin!
08.30 Breikki

09.00 Ostosruutu
10.15 Virityskuva
13.25 Ostosruutu
14.25 Murphy Brown
14.50 Breikki
15.15 Saint-Tropez
16.15 Sairaalaelämää
17.10 Sunset Beach
18.00 Nelosen uutiset
18.05 Kaikki rakastavat Raymondia
18.30 Voitto kotiin!
19.00 Mitä maksaa
19.30 TosiTV
20.00 Nelosen uutiset ja sää
20.15 Urheilu-uutiset
20.20 20.20
20.30 Stephen King: Tukikohta
21.30 UEFA Champions League
22.35 Nelosen uutiset ja sää
22.40 UEFA Champions League
23.55 Vikinglotto
00.00 Rikosraportti

00.30 Ostosruutu
00.55 Ei lähetystä

TVTV!

06.00 TVTV WEB
12.00 Jyrki
13.30 Jyrki

15.00 TVTV WEB
15.30 Late Night With Conan O’Brien
16.30 Jyrki
18.00 Simpsonit
18.30 Iltalinja
19.00 OohLaLa
19.30 Monty Pythonin lentävä sirkus
20.00 Beverly Hills 90210
21.00 Lexx
22.00 L.A
23.00 Late Night with Conan O’Brien
00.00 Iltalinja

00.30 TVTV WEB

MoonTV

06.00 Viihdeuutiset, Pelimakasiini,Terveiset, Mielipiteet ja Vitsi-TV
14.00 Top 6 -pelidemot
14.30 Hirvee haloo
15.00 Play
15.30 Ktureportterit
16.00 Mielipiteet
16.15 Viihdeuutiset
16.30 Jukebox
17.00 Crasher
17.30 Top 6-musiikkivideot
18.00 PC-luola
18.30 Powderhausen TV
19.00 Gillette World Sports Special
19.30 Jukebox
20.00 Nousu
21.00 Play
21.30 Powderhausen TV
22.00 Gillette World Sports Special
22.30 Never Trust A Hippie
23.30 666 Sekuntia
00.00 Movie File
00.30 Katureportterit
00.45 Uusintoja peliohjelmista
02.30 Viihdeuutiset, Pelimakasiini,Terveiset, Mielipiteet ja Vitsi-TV


© Nostalgia-TV Productions